נולדתי בתוך תנור פיצה ומשם, הכל הסטוריה

זה התחיל מאדם אחד שאהב לאפות פיצות, ותנור ישן שעלו ממנו ניחוחות טריים וממכרים בכל שבוע מחדש. ניחוחות האפיה שעלו מן הדירה, הולידו את האהבה הגדולה ביותר שלי.
האהבה לפיצה.

נעים להכיר (-:
רענן נוסל, חי ונושם פיצה מגיל 3 ואחד הפיציולוגים הבכירים בישראל.
האהבה העזה שלי למאכל האיטלקי האהוב, הלא הוא הפיצה, לוקחת אותי אחורה לגיל , 3 עת הכנתי את הפיצה הראשונה שלי יחד עם אבי – גדי נוסל, מייסד ומנכ"ל רשת "פיצה דומינו" האהובה והמוכרת בישראל.

מינקות נשמתי "אויר פיצות" בביתנו הנעים והריחני, והייתי ושותף למתכוני בצק סודיים ורטבי פיצה משפחתיים. כל חוויה, כל שמחה משפחתית, נטבלה בניחוח משכר של פיצה ריחנית.

כיום אני נחשב למומחה אמיתי בפיצה, בז'רגון המקצועי "פיציולו", שף פיצה איטלקי בין הבודדים הקיימים בארץ.

 

מה הופך אותי למומחה פיצה אותנטי ולבר סמכא בתחום?

בענווה רבה אספר, שהתנסתי באכילת לא פחות מ- 1400 סוגי פיצות ממגוון סוגים ומרקמים, אני מכהן כסמנכ"ל רשת פיצה דומינו, מעביר סדנאות "מאסטר קלאס פיצה" בעצמי ברחבי העולם, מייעץ למסעדות פיצה חדשות (בניהן "סבא" של עומר מילר),
ומשמש כשופט בינלאומי בתחרויות פיצה נחשבות ברחבי העולם.

בנוסף, זכיתי במקום ה34 (מתוך 850 משתתפים) בתחרות הפיצה הגדולה באיטליה, תחרות הנחשבת במה קולינרית למומחי פיצה מרחבי העולם.

לצד כל הישגיי המקצועיים המרשימים, אני מאמין כי אהבת הפיצה האמתית הזורמת בעורקיי הם אלו ההופכים אותי לאחד המומחים הגדולים והבודדים בתחום בארץ.

ההתלהבות הבלתי נגמרת מכל קילוגרם של בצק, התשוקה לחקור עוד ועוד עד ליצירת הפיצה המושלמת, המקצועיות והאבחון המדויק של כל פיצה הנאכלת סביבי הם אלו שמזרימים בי כוחות ואנרגיות כל יום מחדש.

"סוד הפיצה טמון בבצק, והוא הרי מורכב מקמח. וזהו למעשה אחד הסודות הגדולים של הפיצה. הקמח בו נבחר יקבע איזו פיצה נשיג – רכה או קשה, עבה או דקה".

 

השירותים שלי


תחת המותג הרשום "רענניס" אני מציע מגוון שירותים ייחודיים, שכל כולם על טהרת הפיצה ומרכזים את הידע העצום שצברתי ב-30 שנות ניסיוני:
סיוע בהקמת פיצרייה חדשה, ייעוץ וליווי פיצריות, ייצור ומכירת בצק ברמה הגבוהה ביותר וסיורי פיצה ייחודיים בארץ.

אם תרצו להרשם לסיור הבא, להזמין ייעוץ ייחודי עבור הפיצריה שלכם או להזמין אירוע אקסלוסיבי, אני מזמין אתכם להכנס לדף "צור קשר", ומשם  כבר אדאג לכם, ולהצלחה של הפיצות שלכם.